Karpacz - Karkonosze3dniwycieczka szkolna do Karpacza

Wycieczka szkolna w Karkonosze schronisko samotnia

Zapraszamy Was na wycieczkę w przepiękny region naszego kraju – Karkonosze - największy i równocześnie najwyższy masyw górski w obrębie Sudetów.

Przez kilka dni wspólnie poznamy najpiękniejsze ich zakątki:

wejdziemy na Śnieżkę nazywaną z racji swojej wysokości (1603 m n.p.m.) Królową Karkonoszy, zatrzymamy się w położonym na jej szczycie najbardziej charakterystycznym polskim schronisku, odwiedzimy też inne, bardziej typowe górskie schroniska takie jak Strzecha Akademicka czy położone nad Małym Stawem, uważane za jedno z najpiękniejszych – schronisko „Samotnia”.

W chwilach odpoczynku pomiędzy górskimi wędrówkami zwiedzimy najciekawsze obiekty w miejscu naszego zakwaterowania – Karpaczu.

Grupa na granicy. W tle Śnieżka
wycieczka szkolna, biwak, integracyjny
Trasa turystyczna w Kowarskich Kopalniach Uranu
Zapora na Łomnicy. Łomnica jest jedną z najdzikszych i najniebezpieczniejszych górskich rzek Karkonoszy o długości 20 km.
skały porośnięte mchem w Skalnym Mieście. Skały Adrszpaskie
Przeprawa łodzią przez górskie jeziorko w skalnym mieście.