Mapa lokalizacji baz GURU

Nasze bazy zielonych szkół

Zielona szkoła z GURU to gwarancja dobrej zabawy. Programy biwaków i wycieczek klasowych realizujemy wyłącznie  w oparciu o sieć naszych stałych baz. Dzięki temu nic nie dzieje się przypadkowo i możemy kontrolować jakość każdego ze składników naszej oferty.

Każda baza jest inna,  w każdej realizujemy inny autorski program dopasowany do jej geograficznej lokalizacji.

LISTA BAZ Z ICH KRÓTKĄ CHARAKTERYSTYKĄ.

Zapoznaj się z ich dokładnym opisem oraz ofertą programów wycieczek szkolnych jakie w nich realizujemy.

Baza SIMURG

Tam gdzie Wisła łączy się z morzem  my łączymy dla Was naukę z przygodą. Zapraszamy do naszej najnowszej bo wybudowanej w 2018 roku kameralnej bazy.

BAZA MAUSZ

Baza "na wyspie". Lasy i jeziora - idealny teren do odpoczynku i zabawy. Organizujemy tu biwaki zarówno dla starszych dzieciaków jak i maluchów. Spory teren daje nam dużo możliwości na zajęcia w razie niepogody.

BAZA Charzykowy

Odkryj uroki Charzykowy! Spędź kilka dni nad jeziorem Charzykowskim, relaksując się w otoczeniu przyrody i ciesząc się spokojem tego magicznego miejsca. Znajdziesz tu wiele atrakcji i możliwości aktywnego wypoczynku!

BAZA ŁAPINO

Pierwsza i największa z naszych baz wycieczek szkolnych. Dysponuje ogromnym zalesionym terenem nad brzegiem jeziora. Jest to doskonała baza na wycieczki szkolne połączone ze zwiedzaniem Gdańska.

Baza Guru w Chmielnie - widok z lotu ptaka.

Baza Chmielno

Kameralna i wspaniale ulokowana baza na wycieczki szkolne. Położona pośród pięknych kaszubskich wzgórz i malowniczych pięciu jezior.

Jantar - Mierzeja Wiślana

Baza utworzona z myślą o młodszych uczestnikach. Wszystko dopasowane jest tu pod ich potrzeby mamy spory ogrodzony teren, trzy baseny, boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz kilka świetlic. Dodatkowym atutem jest też na pewno bliskość morza i przepięknej plaży.

wycieczka na mazury wycieczka szkolna spływ Krutynią

Baza Ryn (Mazury)

Najlepszy wybór aby bezpiecznie rozpocząć swoją przygodę z kajakarstwem i żeglowaniem. Zwiedzimy również najcenniejsze mazurskie zabytki: sanktuarium w Św. Lipce oraz "Wilczy Szaniec" w Gierłoży.

Jura

Baza "Jurajskiej Przygody". Tu postawisz swoje pierwsze kroki we wspinaczce skałkowej i zobaczysz jak wygląda prawdziwa jaskinia. I choć wszystko będzie działo się całkowicie na poważnie, nie zabraknie też dużej dawki dobrego humoru.