Elementy programu

Archery Tag

Archery tag, łączący łucznictwo, paintball i grę w dwa ognie, to doskonała alternatywa dla paintballu. Promuje zespołowość, strategię i precyzję, oferując jednocześnie bezpieczną i ekscytującą formę rywalizacji.

Zorbing

Zorbing, ekscytująca forma rekreacji, zdobywa popularność wśród młodzieży. Jest bezpieczny, dostarcza niezapomnianych wrażeń i nie wymaga specjalnych umiejętności. Promuje współpracę, komunikację i włączenie, a jednocześnie dostarcza niezapomnianych wrażeń. Jest skutecznym narzędziem integracyjnym.

Zajecia na pontonach raftingowych

Zajęcia integracyjne na pontonach raftingowych odbywają się na malowniczych jeziorach na Kaszubach. Uczestnicy mają okazję aktywnie spędzić czas na wodzie, integrując się poprzez wspólne wyzwania i zabawę. Jeziora Kaszub zapewniają piękną scenerię i spokojną atmosferę sprzyjającą relaksowi i integracji. Pontony raftingowe ...

Bumper Ball

Bumper Ball, to gra, w której gracze noszą przezroczyste, nadmuchiwane kule, które zakrywają górę ciała i głowę. Gra polega na tym, że gracze próbują strzelić gole, podobnie jak w piłce nożnej, ale z dodatkowym elementem zderzania się z innymi graczami. Jest to bezpieczna i ekscytująca forma rekreacji.

Rowery tandemowe

Ilu z Was jechało już tandemem? Te wyjątkowe rowery to wielka próba dla wszystkich! Czy potrafisz pedałować, ale nie kierować? Albo, czy potrafisz kierować i pedałować oraz utrzymać równowagę z kolegą, koleżanką za plecami? A do tego przerzucać przerzutki! Uwierz, to będzie naprawdę niezapomniany rajd rowerowy!